radomski portal informacyjny
Przypomnij hasło Rejestracja
  STRONA GŁÓWNA » Sporty Zimowe » Sprzęt i odzież
Zai for Bentley

Dokładnie tak jak Bentley, to nie tylko smukła jazda oraz stabilność ekstremalnie mocnych , super sportowych nart stworzonych dla Bentleya czyni je tak bardzo atrakcyjnymi, ale również ich waga, manewrowość oraz odporność na zniszczenia

Czarne narty sygnowane logiem Bentley narty czują się pewnie oraz niezawodnie na śniegu, nie zważając na warunki. Sterowność tych super sportowych nart zawdzięczana jest geometrycznej strukturze , przyśpieszeniu które nie potrzebuje za dużego wkładu siły czyni że jazda na tych nartach jest nielada przeżyciem. Innymi słowy narty są takie jak samochody Bentley – perfekcyjne w każdym calu.

Materiały:

W połączeniu unikalnych materiałów (nazywanych State Of Art. Materials) takich jak Carbon Fibre, chromowana stal z tradycyjnymi materiałami takimi jak drzewo cedrowe, oraz użycie nowych termoplastycznych kompozytów, daje firmie Zai możliwość stworzenia technologii by zbudować narty dla Bentleya. Zasada jest jakże prosta: maksimum wydajności przy minimalnej wadze. By osiągnąć ten cel Zai zaadoptował oraz wdrożył kompozyt użyty w najnowszej technologii tworzenia samolotów by stworzyć te narty. Wynikiem jest ekstremalnie płynna jazda oraz stabilność.

Dodatkowo by stworzyć kije do tych super spor tortowych nart Zai użył materiału ExoGrid dostarczonej przez firmę Vayatek.

Akcesoria:

Specjalnie stworzone kije dla nart Bentley z użyciem materiału ExoGrid® dostarczonego przez firmę Vayatek. Unikalnakombinacja tytany wraz z karbonem która w rezultacie daje niezwykłą lekkość oraz wytrzymałość.

Pokrowiec na narty i kije. Stylowy pokrowiec wykonany ze skóry oraz neoprenu. Idealne uszycie daje narta maksimum bezpieczeństwa podczas transportu oraz gwarantuje wygodne przenoszenie nart.

Serwis:

Takiej jakości produkt zasługuje również na serwis najwyższej jakości.  Wystarczy latem dostarczyć narty do naszej fabryki gdzie bezpłatnie (przez pierwsze dwa lata od zakupu) dokonamy serwisu Twoich nart Bentley, odświeżając ślizg, czyszcząc oraz dokonując przygotowania do sezonu zimowego. W tym czasie pracownicy fabryki pokażą Tobie proces produkcji nart. Wystarczy wcześniej zadzwonić i umówić się na konkretny dzień.

Długość Promień Taliowanie Waga
172 cm 16/19 m 130,5-80-110,4 1550 g

AJS GRUPA
 

inne artykuły z działu:
Filmy Instruktażowe
Zobacz Prognoze Pogody
Pogoda w Zakopanem
Ośrodki Narciarskie
Szczęśliwice, Warszawa, mazowieckie
Dla początkujących i zaawansowanych - Górka Szczęśliwicka zaprasza amatorów narciarstwa
Soszów (śląskie, Wisła)
Stacja Narciarska Soszów w Wiśle to ośrodek narciarski położony w pobliżu Wisły (w prostej linii ok. 4 km na zachód od centrum miasta) w Beskidzie Śląskim na północno-wschodnim zboczu Soszowa Wielkiego (886 m n.p.m).

Copyright © 2013 serwis : narta.pl Projekt i wykonanie: Interactive Fit.pl