radomski portal informacyjny
Przypomnij hasło Rejestracja
  STRONA GŁÓWNA » Sporty Zimowe » Sprzęt i odzież
Suszarki do butów

Co zrobić gdy Twoje buty nie chcą wyschnąć? Jazda w wilgotnych w najlepszym wypadku jest nie komfortowa. W najgorszym może grozić przeziębieniem. Jak je szybko wysuszyć?

Niektóre wypożyczalnie sprzętu dysponuja specjalnymi urządzeniami, na których wiesza się buty na specjalnych dyszach, rozprowadzających ciepłe powietrze. Jeśli jednak nie chcesz korzystać z wypożyczalni i masz swój sprzęt, mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie. Suszarkę do butów. Urządzenie składa się z dwóch modułow i ma niewielkie rozmiary. Specjalna konstrukcja umożliwia zasysanie wilgotnego powietrza odprowadzając je z podeszwy a po podgrzaniu odprowadza wilgoć specjalnym systemem kanałów w postaci pary wodnej. Dodatkowo niektóre urządzenia mają wbudowaną lampę ultrafioletową, która eliminuję szkodliwe bakterie. Zaletą tego urządzenia jest to, że suszy buty od środka czyli tam, gdzie znajduje się nasza stopa a nie tylko od zewnątrz, jak to ma miejsce podczas tradycyjnego suszenia poprzez postawienie obuwia przy grzejniku. Szuszarka przyda się nie tylko podczas zimowych szaleństw, ale również podczas deszczowych dni. Jego szczególne zalety docenią na pewno rodzice małych dzieci, którzy doskonale wiedzą jak często i szybko ich pociechy potrafią zmoczyć buty.

Ceny urządzeń wachają się od 70 do 250 złotych

 

inne artykuły z działu:
Filmy Instruktażowe
Zobacz Prognoze Pogody
Pogoda w Zakopanem
Ośrodki Narciarskie
Szczęśliwice, Warszawa, mazowieckie
Dla początkujących i zaawansowanych - Górka Szczęśliwicka zaprasza amatorów narciarstwa
Soszów (śląskie, Wisła)
Stacja Narciarska Soszów w Wiśle to ośrodek narciarski położony w pobliżu Wisły (w prostej linii ok. 4 km na zachód od centrum miasta) w Beskidzie Śląskim na północno-wschodnim zboczu Soszowa Wielkiego (886 m n.p.m).

Copyright © 2013 serwis : narta.pl Projekt i wykonanie: Interactive Fit.pl