radomski portal informacyjny
Przypomnij hasło Rejestracja
  STRONA GŁÓWNA » Sporty Zimowe » Sprzęt i odzież
Ruszają Ridespoty 2011. Przetestuj sprzęt marki Ride

Jeśli planujesz zimowy wypad na deskę lub zakup nowego sprzętu, Ride Snowboards ma dla Ciebie ciekawą propozycję. Od stycznia 2011 w największych górskich kurortach ruszają Ridespoty, w których przez cały sezon będzie można testować tegoroczny sprzęt marki Ride. Wszystko za free i w towarzystwie najlepszych polskich riderów

Ridespoty zostaną otwarte w pięciu miejscowościach: Białka Tatrzańska, Zieleniec, Czarna Góra, Ustroń oraz Krynica Górska. Aby za darmo przetestować sprzęt z najnowszej kolekcji Ride’a, wystarczy dokonać rezerwacji wybranego modelu deski oraz terminu na stronie www.ridespot.pl.

Dodatkowo, pod koniec stycznia rozpocznie się cykl imprez towarzyszących całej akcji. W imprezach Ride’a uczestniczyć będą profesjonalni polscy riderzy m.in. Wojtek Pająk, z którym będzie można skonsultować wybór sprzętu. Oprócz możliwości przetestowania desek, Ride przygotował również inne atrakcje. Na fanów zimowego szaleństwa będzie czekać dobra muzyka, grill i prawdziwie snowboardowe emocje.

Rozkład imprez w Ridespotach:
 

21.01.2011 Białka Tatrzańska
22.01.2011 Zieleniec
30.01.2011  Czarna Góra
03-04.02.2011  Ustroń
13.02.2011 Krynica Górska
18.02.2011 Białka Tatrzańska

Więcej informacji znajdziesz na stronie Ridespot.

inne artykuły z działu:
Filmy Instruktażowe
Zobacz Prognoze Pogody
Pogoda w Zakopanem
Ośrodki Narciarskie
Szczęśliwice, Warszawa, mazowieckie
Dla początkujących i zaawansowanych - Górka Szczęśliwicka zaprasza amatorów narciarstwa
Soszów (śląskie, Wisła)
Stacja Narciarska Soszów w Wiśle to ośrodek narciarski położony w pobliżu Wisły (w prostej linii ok. 4 km na zachód od centrum miasta) w Beskidzie Śląskim na północno-wschodnim zboczu Soszowa Wielkiego (886 m n.p.m).

Copyright © 2013 serwis : narta.pl Projekt i wykonanie: Interactive Fit.pl