radomski portal informacyjny
Przypomnij hasło Rejestracja
  STRONA GŁÓWNA » Sporty Zimowe » Sprzęt i odzież
Nowości sprzętowe: gogle Xtrend od Salomona

Lekkie, szerokie, zapewniają optymalną szerokość pola widzenia – nowe gogle marki Salmon to propozycja dla wybrednych i wymagających narciarzy

Co wyróżnia Gogle Xtrend? Są stworzone z najwyższej jakości tworzyw dostosowane do najtrudniejszych warunków na stoku. Szeroki rozstaw oraz kilkuwarstwowa szybka pozwala na szybkie odparowanie i widoczność podczas śnieżycy, zawiei czy ostrego słońca.

Gole tej marki szybko odparowują ciepło i zapewniają najlepsze filtrowanie wilgoci. Gogle skonstruowane z kilku warstw tworzywa pozwalają na precyzyjne widzenie podczas zjazdu, a odpowiednia szerokość oraz wąska rama dają efekt bardzo szerokiego pola widzenia.

Gogle Xtrend wyposażone są w system Thermo Control dzięki czemu w miejscu zetknięcia gogli z czapką lub kaskiem odpowiednie otwory wentylacyjne pomagają odprowadzać wilgoć i ciepło, a system TCS pomaga odparowywać szybę

Słońce nie jest już postrachem narciarzy. X trend wyposażone są w szkła przeciwsłoneczne BNL dzięki czemu najlepiej chronią oczy narciarza przed promieniowaniem słonecznym UVA i UVB a dodatkowo są odporne na wstrząsy, uszkodzenia i uderzenia.
 

inne artykuły z działu:
Filmy Instruktażowe
Zobacz Prognoze Pogody
Pogoda w Zakopanem
Ośrodki Narciarskie
Szczęśliwice, Warszawa, mazowieckie
Dla początkujących i zaawansowanych - Górka Szczęśliwicka zaprasza amatorów narciarstwa
Soszów (śląskie, Wisła)
Stacja Narciarska Soszów w Wiśle to ośrodek narciarski położony w pobliżu Wisły (w prostej linii ok. 4 km na zachód od centrum miasta) w Beskidzie Śląskim na północno-wschodnim zboczu Soszowa Wielkiego (886 m n.p.m).

Copyright © 2013 serwis : narta.pl Projekt i wykonanie: Interactive Fit.pl