radomski portal informacyjny
Przypomnij hasło Rejestracja
  STRONA GŁÓWNA » Sporty Zimowe » Ośrodki narciarskie
Na narty w Bad Mitterndorf

Planujesz urlop zimowy w Alpach? Uzdrowisko Bad Mitterndorf to doskonałe miejsce na zdrowy relaks i narciarskie szaleństwo z rodziną i przyjaciółmi

Bad Mitterndorf, Tauplitz oraz Bad Aussee to miejscowości, które wchodzą w skład malowniczego regionu alpejskiego Salzkammergut położonego na wysokości (659 - 1650 m.n.p.m.)

Dwie uzdrowiskowe miejscowości Bad Mitterndorf oraz Bad Aussee to raj dla wielbicieli wyciszenia, relaksu a także miejsce, gdzie można dzięki masażom, kąpielom termalnym oraz okładom z leczniczego błota, także podreperować zdrowie.

Austriackie Bad Bad Mitterndorf oraz Tauplitz to także ponad 200 km tras narciarskich o różnym stopniu trudności a dzięki temu, że sezon zimowy trwa tu 4 miesiące od grudnia do kwietnia, na narciarskie szaleństwo można wybrać się również tuż po zakończeniu sezonu w Polsce.

Trasy narciarskie przygotowane są także dla wymagających narciarzy, a szerokie zjazdy umożliwiają swobodną jazdę stylem carvingowym. Stosu zjazdowe do wysokości 1 965 praktycznie cały sezon gwarantują naturalną i głęboką pokrywę śnieżną.

Region obfituje także w liczne trakcje turystyczne i sportowe. Także narciarze biegowi znajdą tu coś dla siebie. Do ich dyspozycji przygotowano 52 km tras o średnim i łatwym stopniu trudności.

Nieopodal stoków można pojeździć na łyżwach, sankach, korzystać z solariów, sauny, kręgielni na lodzie. Ośrodki rekreacyjne oferują również turystykę piszą, jazdę konną oraz niezliczone ilości basenów termalnych i klasycznych.

 

inne artykuły z działu:
Filmy Instruktażowe
Zobacz Prognoze Pogody
Pogoda w Zakopanem
Ośrodki Narciarskie
Szczęśliwice, Warszawa, mazowieckie
Dla początkujących i zaawansowanych - Górka Szczęśliwicka zaprasza amatorów narciarstwa
Soszów (śląskie, Wisła)
Stacja Narciarska Soszów w Wiśle to ośrodek narciarski położony w pobliżu Wisły (w prostej linii ok. 4 km na zachód od centrum miasta) w Beskidzie Śląskim na północno-wschodnim zboczu Soszowa Wielkiego (886 m n.p.m).

Copyright © 2013 serwis : narta.pl Projekt i wykonanie: Interactive Fit.pl