radomski portal informacyjny
Przypomnij hasło Rejestracja
  STRONA GŁÓWNA » Sporty Zimowe » Imprezy
Zwycięzcy 4. eliminacji Mistrzostw Polski Amatorów wyłonieni!

W sobotę, 28 stycznia br., przy pięknej zimowej pogodzie na stoku Rymarz w ośrodku Jugów Park rozegrano czwarte w tym sezonie eliminacje do Mistrzostw Polski Amatorów PZN. Zawody te odbywają się pod patronatem stworzonego przez Andrzeja Bachledę - Curusia, programu TAURON Bachleda Ski

Na starcie stawiło się blisko 40 zawodników i zawodniczek, którzy rywalizowali w sześciu kategoriach wiekowych. Zmaganiom na stoku sprzyjała pogoda - od rana aż do zakończenia zawodów w górach Sowich świeciło słońce i utrzymywał się lekki mróz.

Również warunki śniegowe były dobre, co pozwoliło organizatorom na rozegranie dwóch przejazdów slalomu giganta na najdłuższej jak dotychczas w tym sezonie trasie.

Zwycięzca w kategorii mężczyzn poniżej 35 lat Dawid Stanny tak podsumowuje zawody: trasa była wymagająca, jednak warunki nam sprzyjały, gdyż było twardo, a stok był znakomicie przygotowany, tak więc ogólnie było bardzo fajnie.
 

Trudność trasy podkreślało wielu startujących, ale tylko jeden zawodnik i jedna zawodniczka nie ukończyli swoich przejazdów.

Poniżej prezentujemy zwycięzców poszczególnych grup (podano łączny czas).

 

inne artykuły z działu:
Filmy Instruktażowe
Zobacz Prognoze Pogody
Pogoda w Zakopanem
Ośrodki Narciarskie
Szczęśliwice, Warszawa, mazowieckie
Dla początkujących i zaawansowanych - Górka Szczęśliwicka zaprasza amatorów narciarstwa
Soszów (śląskie, Wisła)
Stacja Narciarska Soszów w Wiśle to ośrodek narciarski położony w pobliżu Wisły (w prostej linii ok. 4 km na zachód od centrum miasta) w Beskidzie Śląskim na północno-wschodnim zboczu Soszowa Wielkiego (886 m n.p.m).

Copyright © 2013 serwis : narta.pl Projekt i wykonanie: Interactive Fit.pl