radomski portal informacyjny
Przypomnij hasło Rejestracja
  STRONA GŁÓWNA » Sporty Zimowe » Imprezy
Najszybszy zawodnik otrzyma samochód!

TAURON Bachleda Ski podkręca atmosferę na akademickich zawodach AZS Wintercup. Główną nagrodą w tegorocznym cyklu będzie samochód osobowy

3 marca na Harendzie w Zakopanem zawodniczka lub zawodnik startujący w AZS Wintercup z największą liczbą zwycięstw na koncie otrzyma z rąk Andrzeja Bachledy Curusia wyjątkową nagrodę, kluczyki do nowego samochodu osobowego!

- Biorąc pod uwagę fakt, że wielu najzdolniejszych naszych alpejczyków to studenci, ważne jest wsparcie imprez skierowanych właśnie do tego środowiska. Wyjątkowa nagroda jaką jest samochód z pewnością zmobilizuje wielu ze startujących w AZS Wintercup do pokazania się z jak najlepszej strony, a tym samym przyczyni się do podniesienia poziomu rywalizacji pomiędzy czołówką młodych polskich alpejczyków. - mówi Andrzej Bachleda Curuś, który sam otrzymał kluczyki do samochodu za miejsce na podium w Pucharze Świata w Kitzbuehel w 1972 roku i jak przyznaje z przyjemnością przekaże podobną nagrodę najlepszemu studentowi.

Do zakończenia tegorocznego cyklu AZS Wintercup pozostały jeszcze 2 imprezy. Najbliższa odbędzie się już 17 lutego w Kluszkowcach. Ostatnia, finałowa edycja będzie miała miejsce 27 lutego na stoku Harenda w Zakopanem. Podczas każdego przystanku zawodnicy rywalizują w dwóch konkurencjach: slalomie oraz slalomie gigancie, tak więc w sumie można jeszcze 4 razy stanąć na najwyższym podium.

inne artykuły z działu:
Filmy Instruktażowe
Zobacz Prognoze Pogody
Pogoda w Zakopanem
Ośrodki Narciarskie
Szczęśliwice, Warszawa, mazowieckie
Dla początkujących i zaawansowanych - Górka Szczęśliwicka zaprasza amatorów narciarstwa
Soszów (śląskie, Wisła)
Stacja Narciarska Soszów w Wiśle to ośrodek narciarski położony w pobliżu Wisły (w prostej linii ok. 4 km na zachód od centrum miasta) w Beskidzie Śląskim na północno-wschodnim zboczu Soszowa Wielkiego (886 m n.p.m).

Copyright © 2013 serwis : narta.pl Projekt i wykonanie: Interactive Fit.pl