radomski portal informacyjny
Przypomnij hasło Rejestracja
  STRONA GŁÓWNA » Sporty Zimowe » Imprezy
Mistrzostwa Polski Amatorów na półmetku

W najbliższą sobotę (11 lutego), w ośrodku Limanowa Ski na Łysej Górze zostaną rozegrane szóste eliminacje do Mistrzostw Polski Amatorów. To już półmetek tegorocznych zawodów organizowanych w ramach projektu TAURON Bachleda Ski

Tym razem na narciarzy amatorów z całej Polski czeka stacja Limanowa-Ski, położona w pięknej kotlinie górskiej w Beskidzie Wyspowym na północnych zboczach Łysej Góry. Zawodnicy zmierzą się w slalomie gigancie na specjalnie przygotowanej trasie. Do pokonania będą mieli 20 bramek ustawionych na ok. 600 metrowej trasie. Emocji z pewnością nie zabraknie, a dla fanów narciarstwa alpejskiego będą to niezapomniane chwile.

Start pierwszego przejazdu przewidziany jest na godz. 10:15. Wcześniej uczestnicy będą mogli obejrzeć trasę slalomu giganta i rozgrzać się przed zawodami. Cała impreza zakończy się ok. godz. 14:00 ceremonią wręczenia nagród i dekoracją zwycięzców.

W zawodach może wziąć udział każdy, kto uiści opłatę startową w wysokości 40 zł. Rejestrować się można mailowo na adres dominika19b@interia.pl, bądź telefonicznie pod numerem 18 33-734-34. Zgłoszenia przyjmowane będą do piątku do godz. 20:00. Istnieje również możliwość rejestracji w dniu imprezy do godz. 8:30 w biurze zawodów, które mieścić się będzie w barze narciarskim naprzeciwko kas.

Eliminacje w Limanowie to już szósta edycje MPA tej zimy, kolejne zawody odbędą się w Lądku Zdrój, Przemyślu, Wiśle i Nowym Targu. Wielki finał już 23 marca w Kluszkowcach.


inne artykuły z działu:
Filmy Instruktażowe
Zobacz Prognoze Pogody
Pogoda w Zakopanem
Ośrodki Narciarskie
Szczęśliwice, Warszawa, mazowieckie
Dla początkujących i zaawansowanych - Górka Szczęśliwicka zaprasza amatorów narciarstwa
Soszów (śląskie, Wisła)
Stacja Narciarska Soszów w Wiśle to ośrodek narciarski położony w pobliżu Wisły (w prostej linii ok. 4 km na zachód od centrum miasta) w Beskidzie Śląskim na północno-wschodnim zboczu Soszowa Wielkiego (886 m n.p.m).

Copyright © 2013 serwis : narta.pl Projekt i wykonanie: Interactive Fit.pl