radomski portal informacyjny
Przypomnij hasło Rejestracja
  STRONA GŁÓWNA » Sporty Zimowe » Imprezy
Masowy Zjazd na Kasprowym Wierchu

Najsłynniejszy wyścig narciarsko-snowboardowy - Red Bull Zjazd na Krechę - powraca do Polski w jubileuszowej 5. edycji! Już w lutym 2013 roku ponownie ze szczytu Kasprowego Wierchu zjedzie 300 narciarzy i snowboardzistów rywalizujących ramię w ramię o tytuł najszybszego. Każdy, kto chciałby wziąć udział w wyścigu, musi najpierw spróbować swoich sił w eliminacjach, które odbędą się: w Zieleńcu (2 lutego), Jurgowie (9 lutego), Szczyrku (16 lutego) oraz w Zakopanem (23 lutego)

Piąta edycja Red Bull Zjazd na Krechę będzie powodem najszybszej w nadchodzącym sezonie rywalizacji narciarzy i snowboardzistów. W myśl zasady „kto pierwszy, ten lepszy”, przyświecać im będzie tylko jeden cel – dojechać pierwszym do mety.

Po dwóch latach rozgrywania zawodów po słowackiej stronie Tatr – w Tatrzańskiej Łomnicy, masowy zjazd narciarsko-snowboardowy powróci na „Świętą górę” fanów białego szaleństwo – Kasprowy Wierch!

300 najszybszych, którzy 24 lutego staną na linii startu na Kasprowym Wierchu, wyłonią krajowe eliminacje w Zieleńcu, Jurgowie, Szczyrku oraz w Zakopanym na Polanie Szymoszkowej.

Aby wziąć w nich udział należy zarejestrować się na stronie www.redbullzjazdnakreche.pl – zapisy ruszają 10 stycznia 2013 roku. Kto nie zdąży zapisać się Internecie, będzie miał możliwość zgłoszenia się bezpośrednio przed eliminacjami. Ilość miejsc jest ograniczona.


ELIMINACJE:

  • 2 lutego – Zieleniec
  • 9 lutego – Jurgów
  • 16 lutego – Szczyrk, Juliany
  • 23 lutego – Zakopane, Polana Szymoszkowa

FINAŁ RED BULL ZJAZD NA KRECHĘ 2013:
24 lutego – KASPROWY WIERCH, ZAKOPANE 

inne artykuły z działu:
Filmy Instruktażowe
Zobacz Prognoze Pogody
Pogoda w Zakopanem
Ośrodki Narciarskie
Szczęśliwice, Warszawa, mazowieckie
Dla początkujących i zaawansowanych - Górka Szczęśliwicka zaprasza amatorów narciarstwa
Soszów (śląskie, Wisła)
Stacja Narciarska Soszów w Wiśle to ośrodek narciarski położony w pobliżu Wisły (w prostej linii ok. 4 km na zachód od centrum miasta) w Beskidzie Śląskim na północno-wschodnim zboczu Soszowa Wielkiego (886 m n.p.m).

Copyright © 2013 serwis : narta.pl Projekt i wykonanie: Interactive Fit.pl