radomski portal informacyjny
Przypomnij hasło Rejestracja
  STRONA GŁÓWNA » Sporty Zimowe » Imprezy
Eliminacje do Mistrzostw Polski Amatorów w Szczyrku

Już w najbliższy piątek (27 stycznia) odbędzie się kolejny przystanek eliminacji do Mistrzostw Polski Amatorów. Drugi rok z rzędu cykl ten objęty jest patronatem projektu TAURON Bachleda Ski

Alpejczycy amatorzy z całej Polski zmierzą się w najbliższy piątek z długą i wymagającą trasą FIS biegnącą ze szczytu Skrzycznego do położonego poniżej Szczyrku. W slalomie gigancie rozgrywanym w ramach eliminacji do Mistrzostw Polski Amatorów wystartują zawodnicy i zawodniczki w siedmiu kategoriach wiekowych. W imprezie może wziąć udział każdy, kto zarejestruje się rano w zlokalizowanym pod stokiem biurze zawodów.

Podobnie jak w ubiegłym sezonie cykl MPA uzyskał wsparcie w ramach projektu TAURON Bachleda Ski, który obejmuje swoim zasięgiem także Mistrzostwa Polski Seniorów, serię zawodów w slalomie równoległym dla młodych narciarzy - TAURON Energy Ski Cup, Młodzieżowy Puchar Polski oraz zawody akademickie.

Szerokie wsparcie najważniejszych imprez narciarskich w Polsce to uzupełnienie głównego filaru akcji, którym jest program szkoleniowy TAURON OlimpijSki. Zakwalifikowana do niego młodzież ma możliwość spędzenia w lecie kilkudziesięciu dni na alpejskich lodowcach, gdzie odbywają się profesjonalne treningi pod okiem głównego coacha programu Andrzeja Bachledy – Curusia Juniora.

Więcej informacji na www.tauronbachledaski.pl oraz na www.facebook.com/TauronBachledaSki

inne artykuły z działu:
Filmy Instruktażowe
Zobacz Prognoze Pogody
Pogoda w Zakopanem
Ośrodki Narciarskie
Szczęśliwice, Warszawa, mazowieckie
Dla początkujących i zaawansowanych - Górka Szczęśliwicka zaprasza amatorów narciarstwa
Soszów (śląskie, Wisła)
Stacja Narciarska Soszów w Wiśle to ośrodek narciarski położony w pobliżu Wisły (w prostej linii ok. 4 km na zachód od centrum miasta) w Beskidzie Śląskim na północno-wschodnim zboczu Soszowa Wielkiego (886 m n.p.m).

Copyright © 2013 serwis : narta.pl Projekt i wykonanie: Interactive Fit.pl