radomski portal informacyjny
Przypomnij hasło Rejestracja
  STRONA GŁÓWNA » Sporty Zimowe » Imprezy
Dolnośląskie eliminacje Mistrzostw Polski Amatorów już sobotę!

W sobotę 28 stycznia stok Rymarz w ośrodku Jugów Park stanie się areną zmagań narciarzy biorących udział w Mistrzostwach Polski Amatorów. Podobnie jak w ubiegłym sezonie cykl ten włączony jest do programu TAURON Bachleda Ski

Uczestnicy czwartych w tym roku eliminacji Mistrzostw Polski Amatorów zawitają w piękne Góry Sowie, gdzie w ośrodku Jugów Park na stoku Rymarz rozegrany zostanie slalom gigant. W siedmiu kategoriach wiekowych zmierzą się ze sobą narciarze i narciarki z zacięciem do rywalizacji sportowej. W imprezie wystartować może każdy, kto zarejestruje się rano w zlokalizowanym pod stokiem biurze zawodów.

Mistrzostwa Polski Amatorów to cykl 9 eliminacji rozgrywanych w ośrodkach narciarskich na południu polski oraz wielki finał, który odbędzie 23 marca b.r. w Kluszkowcach. Już po raz drugi zawody te wspierane są przez firmę TAURON Polska Energia S.A.

Pozostałe eventy wchodzące w skład programu TAURON Bachleda Ski to: Mistrzostwa Polski Seniorów, TAURON Energy Ski Cup (seria zawodów w slalomie równoległym dla młodych zawodników), Młodzieżowy Puchar Polski oraz zawody akademickie.

Szerokie wsparcie imprez narciarskich na każdym poziomie to jedno z wielu działań służących realizacji głównego celu akcji, jakim jest gruntowna odbudowa polskiego narciarstwa alpejskiego.

Więcej informacji na www.tauronbachledaski.pl oraz na www.facebook.com/TauronBachledaSki

inne artykuły z działu:
Filmy Instruktażowe
Zobacz Prognoze Pogody
Pogoda w Zakopanem
Ośrodki Narciarskie
Szczęśliwice, Warszawa, mazowieckie
Dla początkujących i zaawansowanych - Górka Szczęśliwicka zaprasza amatorów narciarstwa
Soszów (śląskie, Wisła)
Stacja Narciarska Soszów w Wiśle to ośrodek narciarski położony w pobliżu Wisły (w prostej linii ok. 4 km na zachód od centrum miasta) w Beskidzie Śląskim na północno-wschodnim zboczu Soszowa Wielkiego (886 m n.p.m).

Copyright © 2013 serwis : narta.pl Projekt i wykonanie: Interactive Fit.pl